מרכז המבקרים של במבה | קרית גת

אסם נסטלה מזמינה אתכם למרכז המבקרים של במבה בקרית גת לפעילות שתאפשר הצצה לתהליך הייצור של החטיף הישראלי והאייקוני תוך חוויה אינטראקטיבית חדשנית

מה בתוכנית: מרכז המבקרים של במבה פתוח לקהל הרחב במהלך כל השנה ולא רק בחופשים, וגם ולקראת פסח, אסם נסטלה מזמינה את המבקרים לקחת חלק במסע מרתק המתרחש ב'ארץ הבמבה'. במהלך החוויה, המבקרים משתתפים במשימות קבוצתיות המעודדות עבודת צוות ומקדמות את העלילה. החוויה כולה מלווה על ידי התינוק של במבה, לו מסייעים המבקרים בהשגת חומרי הגלם לייצור החטיף מהארץ הדמיונית אל המפעל. לאחר שהמשימות הושלמו בהצלחה, יגיעו המבקרים לביקור במפעל בו יצפו בתהליך היצור והאריזה. 

הכניסה אל 'ארץ הבמבה' תיעשה באמצעות "במבה בוס", אוטובוס ייעודי אשר יאסוף את המבקרים מחניון ציבורי הסמוך למפעל, באזור התעשיה של קרית גת (חניון "לשם"). הסיור אורך כשעה וחצי ונערך בקבוצות קטנות של עד 20 מבקרים בכל פעם, על מנת לספק חווית שהות אופטימלית.

איפה ומתי: מרכז המבקרים נמצא במפעל במבה בקרית גת, בקמפוס התעשייתי שהקימה אסם נסטלה בעיר. שעות הפתיחה של המרכז הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00 עד 19:00 ובימי שישי בין 09:00 עד 14:00. 

גילים: הסיור מיועד לגילאי 4 ומעלה.

מחיר: ילדים ומבוגרים – 20 ₪ לאדם, חיילים/גמלאים/כוחות הביטחון/תושבי קרית גת/אנשים עם מוגבלות – 17 ₪ לאדם. 

פרטים נוספים: להזמנת סיור במרכז המבקרים, ניתן להירשם באמצעות אתר האינטרנט הייעודי www.bamba.co.il  . המרכז מונגש לאנשים עם מוגבלויות הכולל התאמות נגישות ללקוי ראיה ושמיעה ולקויות חושיות, פיזיות ונפשיות. כל המידע בנוגע לנגישות מרכז המבקרים מופיע באתר תחת "הצהרת נגישות" https://bamba.co.il/he/accessibility 

0
הוסיפו חוות דעתx
Open chat
צריכים עזרה? צרו איתנו קשר
שלום!
במה אפשר לעזור?