יקב צפת העתיקה – מרכז מבקרים

יקב צפת העתיקה, בית יוסף, צפת, ישראל

יקב צפת העתיקה, בית יוסף, צפת, ישראל

054-3478874

אודות האטרקציה

ביקב קיים מרכז מבקרים בסגנון (יקב גראז')-היקב הוא מפעל קטן בו נמצא גם מרכז המבקרים.

 

בסיור פוגשים את המשפחה המנהלת את היקב . המבקרים משוחחים עם המשפחה ונחשפים לסיפור האישי שלה – חזרה בתשובה, החיים בעיר העתיקה בצפת, הקמת היקב והחיים המשפחתיים כחלק בלתי נפרד מהעבודה החקלאית בכרם וביקב עם הדור השני של המשפחה.

 

מרכז המבקרים מארח קבוצות תיירים מהארץ העולם ומטמיע את המוטו לפיו " היין יכול לחבר בין העולמות" . בקשר הבלתי אמצעי עם המבקרים מחדד את האמירה ששפת היין משותפת לכל המגזרים .הסיור הינו חוויה אותנטית, מרגשת ובלתי נשכחת. אחד הדברים המייחדים את מרכז המבקרים שלנו שהוא קיים כיקב גראז', דהיינו יקב מפעל קטן ולכן המבקרים המגיעים ליקב יכולים לראות את תהליך ייצור היין ואת מכלי התסיסה ואת המכבש (פרס) מעץ , שבו כובשים את הענבים וכן את שאר הציוד שבו מייצרים את היין. במקום מוצב מסך שבו מוצגים סרטונים ותמונות שתועדו מתחילת הקמת היקב ובהם מוצגים הכרם ותהליכי ייצור יין עם המשפחה

 

ביקב מתקיים סיור מודרך לפי בקשה . ניתן לעשות טעימות של יינות היקב בעלות סמלית .קבוצות יכולות בתיאום מראש לקבוע סיור הכולל טעימות יין וגבינות .ניתן לרכוש את יינות היקב אך ורק במרכז המבקרים או בחנות האתר .

מידע נוסף

מידע נוסף

הכשרות ביקב היא "כשר למהדרין" מאת הרבנות הראשית צפת בהשגחת הרב שמואל אליהו שליט"א, ובפיקוח הרב מרדכי ביסטריצקי שליט"א השגחה צמודה ביקב הרב חיים מילבסקי . הופרשו תרומות ומעשרות וללא חשש ערלה ושביעית היקב לא מייצר יין משנת שמיטה , ולא משתמש ביבול אוצר בית דין והיתר מכירה.

 

מחיר לסיור: 20₪ לאדם

שעות פעילות

שעות פעילות

שעות פעילות

בתיאום מראש בלבד

צרו קשר

איש קשר: משרד

054-3478874

שתפו את האטרקציה

0 0 קולות
דרג את האטרקציה
הירשם
הודע על
guest
0 Comments
הישן ביותר
החדש ביותר מירב ההצבעות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
0
הוסיפו חוות דעתx
Open chat
צריכים עזרה? צרו איתנו קשר
שלום!
במה אפשר לעזור?