מוזיאון הרפואה טכנודע חדרה + קופון 20% הנחה

טכנודע חדרה, הרב נסים, חדרה, ישראל

טכנודע חדרה, הרב נסים, חדרה, ישראל

04-633-3505

אודות האטרקציה

טכנודע עם קופון 20% הנחה בקוד קופון: גלאטיול

המוזיאון הישראלי הראשון לרפואה שנפתח בטכנודע חדרה, מזמן לכם חוויות עוצמתיות, אינטראקטיביות ורב חושיות בחג הפורים. בין התאריכים 4-25.3 , מוזמנים הילדים לשני סיורים מרתקים "הלב הרגיש" או "המוח הגמיש". בכל סיור 3 תערוכות שונות (משך כל סיור כשעה וחצי). בין השעות 10:00-15:30, מומלץ לגילאי 8 ומעלה.

מסלול לגעת בלב, יכלול את תערוכת הלב:, בה תיכנסו לתוך לב ענק ותגלו כמה קשה הוא עובד, כיצד יודע הלב מתי לפעום וכמה פעימות הלב שלכם פעם עד היום. בחדר הניתוח האינטראקטיבי תהפכו לקרדיולוגים בעצמכם ובחדר הצנתורים תצילו סימולטור אנושי מהתקף לב ותתנסו במכשיר האולטרסאונד. בתערוכת "הידעת?", תחקרו את נפלאות גוף האדם והטכנולוגיות הרפואיות החדשניות, תעמדו מול מודל של עין ענקית ותגלו כיצד העיניים שלנו באמת רואות את העולם, כיצד ניתן לייצר הבעות פנים וכיצד מאפשר המיקרוסקופ לראות את העור בהגדלה, כמו שעין רגילה לא יכולה לראות. בתערוכת הריאות, תוכלו למדוד את כמות החמצן בדם, תפעילו מוצג שימחיש לכם את פעולת הסרעפת, תגלו מה מייחד את הנשימה של הכבאי, של מטפס הרים ושל עובר ברחם, תתנסו בשימוש בסטטוסקופ בסימולטור אנושי בחדר ניתוח, ולבסוף, תצילו חיים בהנשמה מלאכותית של סימולטור נחנק!

מסלול המוח הגמיש יכלול את תערוכת המוח: בה תפעילו מודל מוח ענק ותגלו אילו אזורים מעורר כל סוג גירוי. מה הם תעתועי מוח? כיצד משפרים את תפקודו? כמה מידע יכול להכיל המוח? האם הוא פעיל יותר ביום או בלילה? מה מרגישים כשנוהגים תחת השפעת אלכוהול? האם ניתן לשלוט בכדור בכוח המחשבה בלבד?

מדוע זקוק המוח לשעות השינה שלנו? ולסיום, תרגישו רופאים ליום אחד ותיכנסו לחדר ניתוח להמחשת טיפול רפואי באירוע מוחי חריף ועוד. בתערוכת הגנטיקה, תעמדו מול הסליל הכפול הענק של ה-DNA ותבינו מהו אותו "כתב סתרים" שיסודות החיים צפונים בו. מה הופך אותנו למיוחדים?

מה מכתיב את גובהנו ואת צבע עיננו? מהי מוטציה ומהו עיוורון צבעים? וכיצד מהנדסים וירוסים לצורכי הרפואה המודרנית? ובתערוכת החיידקים והווירוסים תגלו מהן מגיפות? ומה עושים החיסונים לגוף?

 

כאן תוכלו לראות מקרוב מגוון רחב של מיקרואורגניזמים ולהכיר את המחלות להן הם גורמים ואת הדרכים בהן מתמודדת איתם הרפואה המודרנית. בנוסף, תיכנסו למיצג של עולם החיים המזערי הקיים סביבנו ובתוך גופנו ותחליטו מהו הטיפול הנכון במקרים רפואיים מרתקים.

(מיועד לגילאי 3-7)

https://www.technoda.org.il/activities/

 

מידע נוסף

מידע נוסף

ניתן לתאם קבוצות בתיאום מראש

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

20% הנחה בהזנת קוד קופון: גלאטיול

שעות פעילות

שעות פעילות

שעות פעילות

ימים א.ב.ג.ו משעה 10 בבוקר ועד 1 וחצי.

ימים ד. ה. משעה 10 בבוקר ועד 5 אחה"צ.

צרו קשר

איש קשר: משרד

04-633-3505

שתפו את האטרקציה

0 0 קולות
דרג את האטרקציה
הירשם
הודע על
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
0
הוסיפו חוות דעתx
Open chat
צריכים עזרה? צרו איתנו קשר
שלום!
במה אפשר לעזור?